Türkiye’nin ilk ‘Gayrimenkul Kariyer Zirvesi’

Kristal Türkiye tarafından düzenlenen ve organizasyonunu Thinkinn Dijital Ajans’ın üstlendiği ‘Gayrimenkul Kariyer Zirvesi’ dün Sheraton Hotel’de gerçekleştirildi.

Türkiye’nin ilk ‘Gayrimenkul Kariyer Zirvesi’

Hatice Dal

Kristal Plus Broker’ı Sibel Taner Hacıoğlu, Türkiye’de ve gayrimenkul sektöründe ilk olma özelliği taşıyan zirveyi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Kristal Türkiye’nin Bursa menşeili olarak doğan bir firma olduğuna vurgu yapan Hacıoğlu, daha sonra merkezlerini İstanbul’a taşıdıklarını belirtti. Hacıoğlu, ‘’Tüm Türkiye’de ve yurtdışında da hizmetleri olan global bir firmayız. Doğduğumuz şehir olan Bursa’da çok güçlüyüz. Gücümüzü de birlikteliğimizden alıyoruz. Eğitime de çok değer veriyoruz. Bu anlamda temel amacımız topluma ve insanlara değer katmak” dedi.

BİRLİKTEN GÜÇ DOĞAR

Katılımcıların yüzde 60’ının sektör ağırlıklı olduğunu ifade eden Hacıoğlu, ‘’Birlikten güç doğar ilkesi Kristal Türkiye’nin kültürüdür. Bu kültürü yaymaya devam edeceğiz ve kariyer zirvelerinin devamını gerçekleştireceğiz” diye konuştu. Sibel Taner Hacıoğlu, zirve kapsamında Ahmet Şerif İzgören, Sinan Ergin ve Kürşat Tuncel’in konuşmacı olduğu panelle gayrimenkulün ekonomideki yerinin de tartışılacağına dikkati çekti. Kristal Plus Broker’ı Mustafa Durak ise, bu tarz konferansların farklı alanlarda yapıldığını ancak böyle kapsamlısının ilk kez gerçekleştirildiğini kaydetti. Gelecek yıllarda zirvenin devamının geleceğini anlatan Durak, ‘’Daha fazla değer katmak adına daha çok çalışarak organizasyonlarımıza devam edeceğiz” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X