Türkoğlu: Devletimiz kararlığını artırmalıdır

İstanbul Beşiktaş’taki Maçka Parkı’nda meydana gelen iki ayrı patlama sonucunda 30’u emniyet görevlisi, 7’si sivil vatandaş 1 de kimliği tespit edilemeyen 38 kişinin şehit olduğu saldırıya tepkiler sürüyor.

Türkoğlu: Devletimiz kararlığını artırmalıdır

Hepimiz Mehmediz Güç Birliği de hain terör saldırısına kınamak için açıklama yaptı. Yürütme Heyeti adına açıklamayı yapan Selçuk Türkoğlu, “Bu türden eylemlerin yegâne gayesi, bu coğrafyadaki toprakların ve milletlerin parçalanmasıdır. Bunu gerçekleştirmek üzere görünmeyen ellerin yazdığı ve yönettiği böyle organizasyonlarla; toplumda infial meydana getirilerek milletimiz sokaklara dökülüp hırsımızı ve hıncımızı birbirimize yöneltmemiz sağlanmak istenmektedir. Biz millet olarak üstümüze düşeni yasalar ve genel kaideler çerçevesinde tam ve doğru olarak yerine getiriyoruz ve getireceğiz” dedi. 

“Her çeşit kahpe tuzaklarla milletimizi dize getiremeyeceklerini yedi düvele göstereceğiz” diyen Türkoğlu, “Devletimizi idare eden hükümetimizin, uygulama, karar, tedbir ve reaksiyon açısından kendini yeniden gözden geçirmesi, eksiklerini gidermesi, hatalarını düzeltmesi, kararlılığını, önleyiciliğini ve caydırıcılığını artırması en büyük öncelikli beklentimizdir” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X