Türkyılmaz’dan ‘muhtar’ ziyareti

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, göreve yeni seçilen Muhtarlar Derneği Birliği Başkanı Selahattin Tamaç’ı ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Türkyılmaz’dan ‘muhtar’ ziyareti

Geçtiğimiz günlerde yapılan olağan kongreyle Mudanya Muhtarlar Derneği Birliği Başkanı seçilen Selahattin Tamaç’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ileten Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, vatandaşın isteklerini en iyi muhtarların bileceğini ve bu anlamda muhtarlarla belediye arasındaki işbirliğinin çok önemli olduğunu vurguladı. 

Başkan Türkyılmaz, “Mahallelerimizin eksiklerini ilgili makama aktaran en önemli kurum muhtarlıklardır. Bizler, eksik kaldığımız noktalarda muhtarlarla iş birliği yaparak, ilçemizi daha yaşanabilir bir yer yapmak için gayret göstereceğiz. Bu anlamda muhtarlarımıza önemli görevler düşüyor. Mudanya’nın sıkıntılarını çok iyi biliyoruz. Bu meselelerin çözüme kavuşturmak için, muhtarlarımızın taleplerine en kısa sürede cevap vermeye çalışıyoruz” dedi.

Ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu dile getiren Mudanya Muhtarlar Derneği Birliği Başkanı Selahattin Tamaç, belediye ile sürekli iş birliği içinde olduklarını ifade etti. 

Tamaç, özellikle köy statüsünden mahalle statüsüne geçen bölgelerden talepler geldiğini, bu konuda sık sık belediye ile irtibat halinde olduklarını söyledi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X