Ufak Tefek Cinayetler’de kim ölecek?

Star TV’nin entrikalarla izleyici karşısına çıkan dizisi Ufak Tefek Cinayetler’de kim öldü kim ölecek sorusunun yanıtını ararken aslında cevap içinde mi? İşte Ufak Tefek Cinayetler’de kim ölecek sorusunun o cevabı…

Ufak Tefek Cinayetler’de kim ölecek?

Ufak Tefek Cinayetler dizisi Star TV ekranlarında fırtınalar estiriyor malumunuz. İzleyiciyi her salı günü ekran başına kilitleyen Ufak Tefek Cinayetler’de konu ne olursa olsun tek bir cevap arıyoruz ‘Ufak Tefek Cinayetler’de kim öldü,  camdan kim düştü?’

Bu sorunun cevabı en son belli olacak. Ya da olacak mı? Ufak Tefek Cinayetler’deki o detay aslında her şeyi ifşa mı etti?

Ufak Tefek Cinayetler’in 24. bölümü yine nefesleri keserken, sonunda Merve, Oyaile Serhan’ın ilişkisini öğrendi.

Her şey bir süreçte ilerleken herkes ‘Ufak Tefek Cinayetler’de kim öldü?’ sorusunu merak ediyor.

POSTA gazetesi yazarı Mesut Yar köşesinde dikkat edip yer verdiği detayla çok şaşırttı.

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde kim ölecek? sorusunun yanıtı aslında başından beri belli mi?

İşte Mesut Yar’ın dikkat edip yazdığı o detay:

”Yoksa cinayet belli mi?

Ufak Tefek Cinayetler (Star TV) sıradan bir bölümle karşımızdaydı. Her hafta olağanüstülük beklemek imkansız.

Ben Merve’nin fantezilerine bayıldım. Bir de gençliğiyle hesaplaşmasına… Ama bölümün en can alıcı yeri Mehmet’in kehanetiydi sanırım.

Serhan’a Merve’yi kastederek; ”Bir gün Oya ile birlikte pencereden aşağı atılıp kendinizi Merve’nin çiçekleri üstünde cansız yatarken bulacaksınız” gibilerinden bir şey söyledi…

‘Kim kimi öldürdü?’ sorusunun yanıtı bu olmasın sakın? Yüksek ihtimal hedef şaşırtmaydı ama duyunca da şaşırttı, yalan yok!”

UFAK TEFEK CİNAYETLER 24. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Merve ipin ucunu yakaladı! Merve yaptığı planla sonunda şüphelerinde haklı olduğunu gördü. Fakat asıl savaş şimdi başlıyor. Oya kılıcını çekiyor. Hiç beklenmedik bir pakt kuruyor kendine. Merve’ye gününü gösterecek. Merve ise bambaşka bir planla adım adım yaklaşıyor. İki zeki kadının kapışması Sarmaşık’ı dağıtacak. Diğer yanda Arzu yeni bir aşka adım atmakta. Kim ne tarafta duracak? Edip artık taraf seçmek zorunda; bizi çok şaşırtacak.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X