Uludağ Üniversitesi’nde Fair-Play ruhu işlendi!

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi ve Fair-Play Komisyonu’nun düzenlediği ‘Fair-Play Üniversiteler Kervanı’ dün Uludağ Üniversitesi Prof. Mete Cengiz Salonu’nda gerçekleştirildi.

Uludağ Üniversitesi’nde Fair-Play ruhu işlendi!

TOLGA ÖZTAŞ

Uludağ Üniversitesi, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi ve Fair-Play Komisyonu’nun düzenlediği ‘Fair-Play Üniversiteler Kervanı Paneli’ne evsahipliği yaptı. Organizasyon kapsamında ayrıca Prof. Mete Cengiz Salonu’nda ‘Dünya Fair Play Karikatür Sergisi’ de açıldı. Panele, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Üyesi ve Fair-Play Komisyonu Genel Koordinatörü Erdoğan Arıpınar, Milli Olimpiyat Komitesi üyeleri Sevim Güllü, Teoman Güray, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Abdülkadir Karlık, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Süleyman Şahin, 3 fair play ödüllü Bursaspor U-11 takımı ve öğrenciler katıldı.

SEÇİLMİŞ ŞEHİR BURSA

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi üyesi ve Fair-Play Komisyonu Genel Koordinatörü Erdoğan Arıpınar, OLAY Spor’a yaptığı açıklamada, “Türkiye Olimpiyat Komitesi şu anda birçok alanda gençliğe hizmet ediyor. Bunlardan en önemlisi Fair-Play Komisyonunun çalışmasını yürüttüğü Fair-Play’i Üniversitelere anlatmak. Bursa, özellikle seçilmiş bir üniversitemizdir. Burada birçok sporcu yetişmiş, ayrıca Bursaspor U-11 takımı da hem Dünya hem de Avrupa Fair-Play ödülüne layık görülmüştür. Biz Bursa’da gençlere bir hizmet vermekten ve Fair-Play ruhunu kazandırmaktan başka hiçbir karşılık beklemediğimiz için çok mutluyuz” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X