Uludağ’da kış şenliği ertelendi

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından 20-21 Ocak tarihlerinde yapılması planlanan Uludağ Kış Şenliği hava muhalefeti sebebiyle ertelendi. 

Uludağ’da kış şenliği ertelendi

Uludağ’ın yılın 12 ayı turizme katkı sağlayan bir merkez olmasını hedefleyen Büyükşehir Belediyesi’nin bir gelenek haline getirdiği Uludağ Kış Şenliği, 3-4 Şubat 2018 tarihlerinde gerçekleştirilecek. Daha önce 20-21 Ocak tarihlerinde yapılacağı duyurulan şenlik, çarşamba gününden sonra etkisini göstermeye başlayacak şiddetli rüzgar sebebiyle 3-4 Şubat’a ertelendi. Şenliğe katılanlar halatla kayma, şişme ve plastik kızak, şişme oyun parkuru, Eskimo evi yapımı, dağ bisikleti yarışı, çeşitli takım oyunları, fotoğraf sergisi ve müzik performansı gibi birbirinden farklı aktivitelerden de ücretsiz faydalanabilecek. Şenliğe iştirak etmek isteyenler www.uludagkissenligi.com adresinden detaylı bilgi sahibi olabilecek.

Mandıra alanında yapılacak Uludağ Kış Şenliği için teleferik istasyonundan ücretsiz servis imkanı da sunulacak. Şenlik bünyesinde gerçekleştirilecek faaliyetler sabah saat 10:00’da başlayıp, akşam saat 18:00’de sona erecek.
Önceden alınan biletler 3-4 Şubat 2018 tarihinde geçerli olacak. Bilet iptali yaptırmak isteyenlerin ise Merinos AKKM Batı Kapısı girişindeki Bursa Kültür A.Ş’ye başvurmaları gerekiyor.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X