UN Dağıtım Kampanyasına Destek Çağrısı

İHH Adıyaman Şube Başkanı Fadıl Akkuş, yaptığı açıklama ile un dağıtım kampanyasına destek için hayırseverlere çağrıda bulundu.

UN Dağıtım Kampanyasına Destek Çağrısı

İHH Adıyaman Şube Başkanı Fadıl Akkuş, yaptığı açıklama ile un dağıtım kampanyasına destek için hayırseverlere çağrıda bulundu. İHH Adıyaman Şube Başkanı Fadıl Akkuş, un dağıtım kampanyasının ihtiyaç sahibi ailelere yönelik başlatıldığını belirterek, tüm hayır severlerden yardım elini uzatmasını istedi. Akkuş, “Adıyaman İHH olarak ’kapımızı çalacak yokmu’ diye çaresizce bekleyenlere ümit olmaya devam ediyoruz. Özellikle son günlerde ihtiyaç sahiplerine un dağıtımımız devam ediyor. Yüzleri güldürmede aracı olduğumuz için en büyük mutluluğu Adıyaman İHH gönüllüleri olarak bizler yaşıyoruz. Un dağıtımımız şuan için toplamda 300 ihtiyaç sahibi aile olacak. Gelecek olan bağışlarla bu sayımız artacak inşallah” ifadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X