Üniversitede çorbalar Nilüfer Belediyesi’nden

Nilüfer Belediyesi Uludağ Üniversitesi’nde öğrenim gören öğrencilere her sabah çay, çorba ve simit dağıtacak.

Üniversitede çorbalar Nilüfer Belediyesi’nden
HABERİ PAYLAŞ
Sosyal belediyecilik anlayışıyla hizmetlerini sürdüren Nilüfer Belediyesi, üniversite öğrencilerine her sabah çorba ve simit ikramında bulunacak. Nilüfer Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından üniversitedeki kampus içine ve Görükle’ye kurulan stantlarda 2 bin kişiye hijyenik ortamda çorba, poğaça, simit, soğuk sandviç ve çay servisi yapılacak. Hafta içi her gün saat 08:00-10:00 arası Görükle’de çorba dağıtımı yapılırken, kampusta pazartesi, çarşamba ve cuma günleri çorba, salı ve perşembe günleri ise poğaça, simit, soğuk sandviç ve çay ikramı yapılacak. Akşam saatlerinde ise her gün saat 16:15-18:00 arasında kampus içerisinde çorba dağıtımı eğitim öğretim yılı boyunca devam edecek.

Çorba ve poğaça dağıtımına Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey de katıldı. Öğrencilerle birlikte sıraya giren Bozbey, simit yedi ve gençlerle sohbet ederek sıkıntılarını dinledi. Bozbey, ”Nilüfer Belediyesi olarak yine bu yılda öğrencilerimize destek olmak amacı ile böyle bir stant açtık. Hem üniversitenin içinde hem de Görükle’de yerleşim sitesinin hemen yanında her gün 2 bin öğrenciye çorba ve poğaça dağıtıyoruz. Onların beslenmelerine en azından bir çorba ile destek olmaya çalışıyoruz. Çünkü onlar üniversite hayatları boyunca Nilüferli. Onlara destek olmak Nilüfer Belediyesi’nin önemli politikalarından biri” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X