Ünlü oyuncu isyan etti! ‘Ben bu bedenle yaşıyorum’

Ezgi Mola, Dünya Güvenli İnternet Günü kapsamında Instagram üzerinden canlı yayın yaptı.

Ünlü oyuncu isyan etti! ‘Ben bu bedenle yaşıyorum’

Ezgi Mola, Dünya Güvenli İnternet Günü kapsamında UNICEF Türkiye işbirliğiyle Instagram üzerinden canlı yayın yaptı. Mola, sosyal medyada fiziğiyle ilgili yapılan olumsuz yorumlara sitem etti.

,qjhddjcqluuiwqgakkl_sa.jpg

Takipçilerinden gelen soruları yanıtlayan Mola, sosyal medyada yazılan olumsuz yorumların yol açtığı sorunlardan bahsetti. Mola, “Çocuklar, yapılan yorumlar yüzünden güven sorunu yaşıyor. Bana da olumsuz yorumlar yapıldığı zaman bütün günüm kararıyor” dedi.

,8oqysaoeoeo5hhcrukrfya-(1).jpg

34 yaşındaki Mola, “Agresif olmama sebep oluyor o yorumlar. Bazen ağza alınmayacak şeyler söylüyorlar, silmek istiyorum. Ama silmek yeterli değil, kişileri durdurmak lazım” sözlerinini dile getirdi.

mola.jpg

Zaman zaman fiziğiyle ilgili de olumsuz yorumlar yapıldığını söyleyen Mola, “Ben bu bedenle yaşıyorum. Kalbimi kırıyorsunuz, beni bedenime küstürüyorsunuz” diye konuştu.

,cmkjlpomaeijlddcyhx6ba.jpg

Mola, son olarak ‘Maide’nin Altın Günü’ filminde başrolde oynamıştı. Film şu ana kadar 779 milyon 565 kişi tarafından izlendi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X