Üretici pazarına kaymakamdan destek

Mudanya Kaymakamı Faik Oktay Sözer, Mudanya Meyve Üreticileri Birliği Başkanı Fazlı Aydoğan ile birlikte Halitpaşa Mahallesi’nde kurulan üretici pazarını ziyaret etti. Kaymakam Sözer ürünler ve üreticiler hakkında bilgi aldı, pazardan alışveriş yapan vata

Üretici pazarına kaymakamdan destek

ÖMER BİLİK

Tarladan halka sunulan ürünlerin halkı memnun ettiğini belirten Mudanya Kaymakamı Faik Oktay Sözer, Mudanya Meyve Üreticileri Birliği Başkanı Fazlı Aydoğan’a ve pazarda tezgah açan üreticilere teşekkür etti. Kaymakam Sözer, bazı eksikliklerin olabileceğini fakat gelinen noktanın gelişmeye müsait iyi bir nokta olduğunu belirterek ‘Halkımızın güvenilir bir pazardan, güvenilir ürünler yemesi çok önemli. Bu pazar bu ihtiyaca binaen kurulmuş bir pazar. Üretici pazarlarının kurulmasında emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Ben de bu pazarlardan fırsat buldukça alışveriş yapıyorum. Sağlıklı kaliteli doğal ürünler yiyoruz’ dedi.

Mudanya Meyve Üreticileri Birliği Başkanı Fazlı Aydoğan da, ‘Kaymakamımız da gördüler, bütün tezgâhlarımızda üretici üyelerimizin birliğimiz tarafından verilen üye numaralı belgeleri mevcut. Bu pazarlarımızda üreticimize de tüketicimize de sahip çıkılıyor. Amacımız üreticilerimizin çok daha iyi yerlere gelmesi olurken, tüketicilerimizin de mağdur edilmemesidir’ diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X