Usta öğreticiler belgelerini aldı

İnegöl Halk Eğitim Merkezi (HEM) Müdürlüğü tarafından düzenlenen Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu (MTSK) Direksiyon Usta Öğreticiliği Kursu’nu başarı ile tamamlayan 46 kursiyer sertifikalarını aldı.

Usta öğreticiler belgelerini aldı

SADULLAH ORGAN

 

İnegöl  HEM Müdürü Burhanettin Özdemir, “E-yaygın modülü üzerinden açılan ve 23 Kasım 2015-19 Ocak 2016 tarihleri arasında Halk Eğitim Merkezi binamızda hafta içi her akşam eğitimleri verilen MTSK Direksiyon Usta Öğreticiliği kursunda toplam 200 saat teorik eğitim ve her kursiyere ayrı ayrı olmak üzere 8 saat araç üzerinde uygulamalı eğitim verilmiştir. Kursa kayıtlı 75 kursiyerden yazılı ve uygulamalı sınavlarda başarılı olan 46 kursiyer belge almaya hak kazanmıştır” derken, Trafik ve Çevre Eğiticiliği kursunu da başlatacaklarını söyledi.

İnegöl Milli Eğitim Şube Müdürü Orhan Çelik ise, “Eğitimini sağlayıp trafiğe bırakacağınız öğrencilerinize önemli bilgiler vermelisiniz. Duyarlı olmamız gerekiyor. Çevrenize örnek olmanız gerekiyor” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X