Uyuşturucuyla mücadele için destek istediler

Uyuşturucu ve Bonzai İle Mücadele Derneği (UBM) İnegöl Temsilciliği Belediye Başkanı Alinur Aktaş`ı ziyaret ederek çalışmalarıyla ilgili destek istedi.

Uyuşturucuyla mücadele için destek istediler
SADULLAH ORGAN
 
UBM Genel Merkez Başkanı Ahmet Akay, Genel Merkez Başkan Yardımcısı İsmail Kocal, İnegöl Temsilcisi Coşkun Baydar ve ilçe yöneticileri, Başkan Alinur Aktaş’a çalışmaları hakkında bilgi verdiler. UBM Genel Merkez Başkanı Ahmet Akay, amaçlarının uyuşturucu ile mücadele etmek ve bağımlılığı engellemek adına sportif aktivitelerde bulunmak olduğunu söyledi.
 
Belediye Başkanı Alinur Aktaş ise, şehirleri gelişip güzelleştiğini ancak maalesef uyuşturucuyla ilgili zaman zaman çıkan haberlere üzüldüklerini söyledi. Gençlerimizin bu anlamda tehdit ve tehlike altında olduğunu ifade eden Aktaş, son dönemde bu konuyla ilgili önemli kararların alındığını kaydetti. Aktaş, gençlerin uyuşturucudan tamamen uzaklaştırılması, onların kazanılması, sosyalleştirilmesi, sportif faaliyetlerle hemhal edilmesinin oldukça önemli bir çalışma olduğunun altını çizdi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X