<

Vahşet! Eşini öldürüp parçalara ayırdıktan sonra…

Balıkesir’de Afganistan uyruklu bir kişinin eşini öldürüp gömdüğü iddiasıyla yapılan aramada, parçalanmış kadın cesedi bulundu.

Vahşet! Eşini öldürüp parçalara ayırdıktan sonra…
HABERİ PAYLAŞ

Balıkesir’de yaşayan Afganistan uyruklu 4 çocuk sahibi Hayriye Özbek (38) bir işlem için imza atması gerektiği halde Balıkesir Göç İdaresi’ne gitmeyince yetkililer durumu polise bildirdi.

 

Bunun üzerine hareket geçen İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri Hayriye Özbek’e adresinde ulaşamadı. Ekipler, çelişkili ifadeler vermesi üzerine Hayriye Özbek’in eşi Rahim Özbek’i gözaltına aldı.

 

Kasaplık yaptığı öğrenilen Rahim Özbek emniyetteki ifadesinde, 19 Kasım 2016’da eşiyle aralarında tartışma çıktığını, onunla Ali Hikmet Paşa spor tesislerinin arkasındaki dere kenarına gittiklerini söyledi.

 

Özbek, ifadesinde, burada demir sopayla vurarak eşini öldürdüğünü, cesedi ise parçalara ayırarak dere kenarına gömdüğünü itiraf etti. Ekipler bunun üzerine Rahim Özbek ile birlikte Ali Hikmet Paşa spor tesislerinin arkasındaki dere kenarına giderek arama yaptı.

Aramalarda toprağa gömülü ceset parçaları bulundu.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X