Vahşice katledilmişlerdi! Mahkemeden karar çıktı

Eskişehir’de şubat ayında anne, baba ve 4 yaşındaki çocuklarını öldüren sanıkla ilgili davada karar çıktı. Tutuklu yargılanan Mehmet Şerif Boğa kasten öldürme suçundan 3 kez müebbet hapis cezasına çarptırıldı.

Vahşice katledilmişlerdi! Mahkemeden karar çıktı

Eskişehir’de İlkay-Emel Tokkal çifti ile 4 yaşındaki çocukları Ali Doruk’u evlerinde bıçaklayarak öldürdüğü gerekçesiyle tutuklanan Mehmet Şerif Boğa’nın aldığı ceza belli oldu.

İddianamede, tutuklu sanık Mehmet Şerif Boğa ile aile arasında önemli hiçbir husumet bulunmadığı, cinayetin, eziyet ve canavarca hisle gerçekleştirildiği belirtiliyordu.

4 yaşındaki Ali Doruk ile annesi Emel ve babası İlkay Tokkal’ı bıçaklayarak öldüren sanık hakkında 3 kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istenmişti. Davada karar çıktı.

Mehmet Şerif Boğa biri ağırlaştırılmış 3 müebbet hapis cezası aldı.

Tokkal ailesi, şubat ayında evlerinde ölü bulunmuş; cinayetin, cep telefonu dükkanı olan İlkay Tokkal’ın eski ortağı Mehmet Şerif Boğa tarafından işlendiği ortaya çıkmıştı.

NTV

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X