Vakit geldi! Yarın sona eriyor

Google Fotoğraflar’ın ücretsiz, sınırsız yüksek kalitede depolama özelliği için yarın son gün. 1 Haziran’dan itibaren Google Fotoğraflar’daki Yüksek kalite ve Express kalite içerikler Google Hesabı depolama alanı kotasından düşürülecek.

Vakit geldi! Yarın sona eriyor

Google Fotoğraflar için ücretsiz yüksek kaliteli depolamada değişiklik yapılacağı aylar önce duyurulmuştu. Google, bu değişiklik ile birlikte kullanıcıların ücretsiz, sınırsız şekilde yüksek kaliteli fotoğraflarını Google Fotoğraflar’da depolayamayacaklarını söylemişti. Google Fotoğraflar’daki değişiklik için artık vakit geldi.

GOOGLE FOTOĞRAFLAR’DA YENİ DÖNEM BAŞLIYOR

Google Fotoğraflar, 1 Haziran’dan itibaren (yarın) ‘yüksek kalite’ ve ‘ekspres kalite’ resimler için sınırsız ücretsiz depolama politikasını resmen sona erdirecek. Yarından itibaren orijinal kalitede fotoğraflar ise 15 GB’lık ücretsiz kotaya (Fotoğraflar, Gmail ve Drive arasında paylaşılır) dahil edilecek. Önceki fotoğraflar politika değişikliğinden etkilenmeyecek. Ancak Google hesabınıza sürekli olarak fotoğraf yükleyen biriyseniz, biraz fazladan depolama alanı satın almanız gerekebilir. Bu noktada da karşımıza Google One çıkıyor.

GOOGLE ONE’IN FİYATI NE KADAR?

Google One aboneliği için Google’ın farklı planları mevcut. Bunlar;

  • Google One 100 GB planı – aylık 5.70 TL / yıllık 57.99 TL
  • Google One 200 GB planı – aylık 11.59 TL / yıllık 115.99 TL
  • Google One 2 TB planı – aylık 28.99 TL / yıllık 289.99 TL
  • Google One 10 TB planı – aylık 289.99 TL
  • Google One 20 TB planı – aylık 579.99 TL
  • Google One 30 TB planı – aylık 869.99 TL

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X