Vali Deniz, Hanak’ın Köylerinde İncelemelerde Bulundu

Ardahan Valisi Ahmet Deniz, Hanak ilçesinde sıcak asfalt çalışması yapılacak olan grup köy yollarında incelemelerde bulundu.

Vali Deniz, Hanak’ın Köylerinde İncelemelerde Bulundu

Ardahan Valisi Ahmet Deniz, Hanak ilçesinde sıcak asfalt çalışması yapılacak olan grup köy yollarında incelemelerde bulundu. Kaymakam Mehmet Balıkçılar ve Özel İdare Genel Sekreteri Hakkı Özgür ile birlikte, Çavdarlı, Serinkuyu, Çiçeklidağ, Karakale, Aşağı Aydere, Yukarı Aydere ve Çat köylerine ulaşımı sağlayan grup köy yoluna giden Vali Deniz, sıcak asfalt çalışması öncesi incelemelerde bulundu. Vali Deniz, 14 kilometrelik grup yolun tamamında bu yıl bir ve ikinci kat sıcak asfalt çalışması yapılacağını söyledi. Vali Deniz, daha sonra Arıkonağı, Sevimli ve Binbaşak köylerine ulaşımı sağlayan gurup yoluna gitti. Yolda incelemelerde bulunan Vali Deniz, bu köylere ulaşımı sağlayan yolunda yıl içerisinde bir ve ikinci kat sıcak asfalt yapılacağını bildirdi. İncelemelerde bulunduğu yol güzergâhında ki köyleri de ziyaret eden Vali Deniz, vatandaşlarla sohbet etti ve kendisine iletilen talepleri dinledi. İncelemelerinin ardından Serinkuyu köyüne giden Vali Deniz, Anneler Günü dolayısıyla Şehit Uzmançavuş Çaner Çelik’in ailesini evinde ziyaret etti ve anne İsmigül Çelik’in anneler gününü kutladı. Temaslarını sürdüren Vali Deniz, ilçe merkezinde yapılan 8 derslikli ilkokul binası inşaatında da denetlemede bulundu.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X