Vali Karaloğlu’ndan beşizlerin ailesine ziyaret

Bursa Valisi Münir Karaloğlu, eşi Sevim Karaloğlu ile birlikte cuma günü beşiz evlat sahibi olan Yılmaz ailesini hastanede ziyaret etti.

Vali Karaloğlu’ndan beşizlerin ailesine ziyaret
HABERİ PAYLAŞ

Vali Karaloğlu aileyi ziyaret etmeden önce Doruk Yıldırım Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Mustafa Esgin, Yeni Doğan Yoğun Bakım Uzmanı Dr. Birgül Mutlu ve Kadın Doğum Uzmanı Dr. Nuray Kuzukıran’dan anne Hatice Yılmaz ve bebekler hakkında bilgi aldı. Anne Hatice Yılmaz’ı da ziyaret eden Vali Karaloğlu ve Sevim Karaloğlu, ailenin hediyelerini takdim ettikten sonra ailenin ilk evladı Ecrin ile sohbet etmeyi ihmal etmedi.

Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Fatih ve Hatice Yılmaz çiftinin cuma günü dünyaya gelen beşizlerini ziyaret ettiklerini belirterek şöyle konuştu: “Hem anneyi ziyaret edip ‘geçmiş olsun’ dedik, hem de yeni doğan yoğun bakım ünitesinde kuvözde olan bebeklerimizi ziyaret ettik. Bebeklerin sağlıkları son derece iyi. Doktorlarımızdan aldığımız bilgiye ve doğdukları kiloya bakılırsa şu ana kadar durumları iyi. Hastanemizin yeni doğan yoğun bakım ünitesinde her şey yapılmış, yapılıyor. Bu bizi memnun etti. Temennimiz odur ki beş bebeğimiz sağlıklı bir şekilde yoğun bakımdaki süreçlerini tamamlar ve anneleriyle beraber evlerine çıkar. Babanın bir kızı daha var. Böylelikle altı kız babası bir vatandaşımız oldu. İnşallah hem çocukların bakımı konusunda hem de işsiz olan babaya iş bulma konusunda gerekli yardımları bundan sonra da yapmayı planlıyoruz. Ben anne ve babayı tebrik ediyorum. Çocuklarımız inşallah sağlıkla büyür diye temenni ediyorum.” 

Vali Karaloğlu’nun bebeklerin isimlerini sorması üzerine Yılmaz, şunları söyledi: “Bebeklerin isimlerini eşimle birlikte birkaç ay öncesinden düşünmeye başlamıştık. İlk bebeğimizin adını kendisine duyduğumuz hayranlıktan dolayı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın rahmetli anneleri Tenzile hanımın adını verdik. Diğer kızlarımıza sırasıyla Hira Nur, Havva, Rabia ve Berfin isimlerini verdik.” 

Baba Fatih Yılmaz ise, “Bize böyle bir güzellik yaşattığı için Allah’a hamdediyoruz. Şükürler olsun bebeklerimizin sağlık durumu iyi. Hem bizim mutluluğumuza ortak oldukları için hem de şahsıma iş ve yardım konusunda verdikleri destekten ötürü sayın valimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X