Vali Küçük’ten eko turizme destek

Bursa Valisi İzzettin Küçük, Keles ve Harmancık ilçesini ziyaret etti.

Vali Küçük’ten eko turizme destek

Harmancık’ta Eko Turizm Tesisleri’ni gezen Vali İzzettin Küçük, bölgedeki tesislerin hem yöre halkına ekonomik katkı sağlayacağını, hem de misafirleri metropol şehirlerin stresinden uzaklaştıracağını söyledi.

İlçe ziyaretine öncelikle Harmancık ilçesi ile başlayan Vali Küçük, Harmancık Kaymakamlığı’nda brifing aldı. Ardından ilçenin turizme yönelen yüzü olan ‘Eko Turizm Tesislerini’ ziyaret eden Vali İzzettin Küçük, tesiste yer alan evleri de gezmeyi ihmal etmedi.

Harmancık’taki incelemelerinin ardından Keles’e geçen Vali Küçük’e burada da Kaymakam Mustafa Türkcan tarafından brifing verildi. Keles’teki mahalle muhtarlarıyla da bir toplantı yapan Vali İzzettin Küçük, ardından Keles Belediyesi’ni ziyaret etti.

Bir süre önce ameliyat olan ve evinde istirahat eden Keles Belediye Başkanı Mehmet Teke’yi telefonla arayarak “geçmiş olsun” dileklerini ileten Vali Küçük’e belediye ziyaretinde Başkan Vekili Mustafa Özdemir eşlik etti.

Keles’te bulunan BESAŞ tesislerinde de inceleme yapan Vali Küçük, Keles’in, Gököz Mahallesi’ndeki bir turizm tesisini de gezerek dağ ilçe ziyaretlerine noktayı koydu.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X