Vali Süleyman Tapsız’ın Anneler Günü Kutlama Mesajı

Kilis Valisi Süleyman Tapsız, Anneler Günü nedeniyle kutlama mesaj yayınladı. Vali Süleyman Tapsız, annelerin sevgisi, özverisi ve yaşamın her a…

Vali Süleyman Tapsız’ın Anneler Günü Kutlama Mesajı
HABERİ PAYLAŞ

Kilis Valisi Süleyman Tapsız, Anneler Günü nedeniyle kutlama mesaj yayınladı. Vali Süleyman Tapsız, annelerin sevgisi, özverisi ve yaşamın her alanında şartlar ne olursa olsun bugünün çocuklarını geleceğe hazırlayan, ilk öğretmen en değerli varlıkları olduğunu belirterek, “Bizi her türlü zorluğa göğüs gererek büyüten, yetiştiren, toplumun temelini oluşturan ailenin en önemli fertleridir. Annelerimizin sevgi, şefkat ve merhamet dolu yürekleri hayatımız boyunca bizlere yol gösterici meşale olmuştur. Onlara göstereceğimiz sevgi ve ilgi, toplumda güçlü bir aile bağı ve yapısı oluşturacaktır. Dünyanın her yerinde, hangi sosyal statüde yaşarsa yaşasın tüm anneler yüreklerinde taşıdıkları merhamet, iyilik, güzellik, sabır, adalet ve eşitlik gibi erdemlerle hayatlarımıza ışık tutmaktadır. Bizleri dünyaya getiren, hayata hazırlayan, destek olan, sevgisi ve sıcaklığı daima aranan annelerimiz, vazgeçilmez değerlerimiz, hayat zenginliğimizdir.Bizi millet yapan değerlerin her birimizde hayat bulmasında, yaşatılmasında hiç şüphesiz en çok annelerimizin payı vardır. Aile yaşamının ve toplum yapısının güvencesi, sevgiyi, vefayı, cefayı, şefkati, imkânsızı başarmanın örneklerini kendilerinde gördüğümüz başta şehitlerimizin anneleri olmak üzere, tüm annelerin Anneler Günü’nü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Sağlıklı, mutlu bir ömür sürmenizi gönülden diliyorum” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X