Vali Tapsız, Şehit Aileleri Ve Gazilerle İftarda Buluştu

Kilis Valisi Süleyman Tapsız, Ramazan dolayısıyla Valiliğin düzenlediği iftar programında şehit aileleri ve gazilerle iftar yaptı. Şehit aileleri…

Vali Tapsız, Şehit Aileleri Ve Gazilerle İftarda Buluştu
HABERİ PAYLAŞ

Kilis Valisi Süleyman Tapsız, Ramazan dolayısıyla Valiliğin düzenlediği iftar programında şehit aileleri ve gazilerle iftar yaptı. Şehit aileleri ve gazilerin katıldığı iftarda Vali Süleyman Tapsız, misafirlerin masalarına giderek onlarla tek tek ilgilenip, sorunlarını dinledi ve dertlerine ortak oldu. Tapsız, misafirlere hitaben yaptığı konuşmasında, “Şehit ve gaziler, şanlı geçmişimizle aramızdaki en güçlü bağdır. Onların bize emaneti olan şehit yakınlarımızın acısını, üzüntüsünü ve sorunlarını paylaşmak ve her zaman yanlarında olmak bizim için görevin ötesinde büyük bir onurdur” dedi. “Vatanı için şehit ve malul olan kahramanlarımız, Devletin varlığının güvencesi ve sembolü olarak sonsuza değin milletin gönlünde yaşayacaktır” diyen Vali Tapsız, “Davetimize icabet ederek, soframıza onur bahşettiniz. Hepinize, ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Tekrar hoş geldiniz, sefa getirdiniz. Bu mübarek Ramazan akşamında, aziz şehitlerimizi tekrar rahmet ve minnetle anıyor, kahraman gazilerimize milletçe şükran duygularımızı ifade ediyorum” şeklinde konuştu.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X