Vites kutusundan yılan çıktı

Kocaeli İzmit’te, bir otomobilin vites kutusundan yaklaşık 1,5 metre uzunluğunda yılan çıktı.

Vites kutusundan yılan çıktı

Kocaeli’de vites kutusundan çıkan yılan korkuttu. Kartepe Suadiye Mahallesi’nde oturan Ömer Ekiz, otomobilini bakım için Körfez Sanayi Sitesi’ne getirdi. Ömer Ekiz, bu sırada otomobilinde ayaklarının arasından süzülen yılanı fark etti. Yılan aracın motor kısmına girince, Ömer Ekiz itfaiyeden yardım istedi.

Ekiz itfaiyenin gelmesini beklerken, sanayi sitesindeki elektrikçilerden aracın torpido kısımlarının sökülmesi için yardım istedi. Araçta yılanın olduğunu öğrenen elektrikçiler, korkarak yardımda bulunamayacaklarını belirtti.

Olay yerine gelen itfaiye ekibi ve Ömer Ekiz yılanı bulmak için çalıştı. Bu sırada ellerinde sopa olan bazı esnaf da aracın etrafında toplandı. Ömer Ekiz aracının teyp bölümünü ardından da vites kutusu kısmını sökünce yılan ortaya çıktı. Vites kutusundan çıkan yılan, araçtan dışarı fırlayınca çevrede toplananlar kaçışmaya başladı.

Ömer Ekiz ile bir itfaiyeci yılanın peşinden koştu. İtfaiye, elindeki hayvan yakalama aparatı ile yılanı yakaladı. İtfaiye ekipleri daha sonra yaklaşık 1,5 metre uzunluğundaki yılanı uygun bir yerde doğaya saldı.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X