VM Medical Park Bursa’da atama

VM Medical Park Bursa Hastanesi yönetimine yeni bir isim katıldı. Medical Park İstanbul Bahçelievler Hastanesi Genel Müdürü olarak görev yapan Metin Arslan, geçen 10 Şubat itibariyle VM Medical Park Bursa Hastanesi Genel Müdürü olarak atandı.

VM Medical Park Bursa’da atama

Metin Arslan, bayrağı 2012 yılından bu yana VM Medical Park Bursa Hastanesi’ni başarıyla yöneten Sedat Demir’den devraldı. VM Medical Park Bursa Hastanesi göreve başlayan Arslan sahip olduğu bilgi birikimi, deneyim ve vizyoner bakış açısıyla Bursa’ya değer sağlayacak çalışmalara imza atmaya hazırlanıyor.

Gruptaki göreve başladığı ilk hastanesine Genel Müdür olarak geri döndüğü için mutlu olduğunu ifade eden Arslan, 10 yıldır Bursa’nın kalbi Fomara Meydanı’nda yer alan ve 6 ay önce Fevzi Çakmak Caddesi’ndeki yeni yerine taşınarak ‘VM’ markasıyla kapılarını açan VM Medical Park Bursa Hastanesi’ndeki hedeflerini anlatan Arslan, ‘Uzman ve akademik kadrosu, dünya standartlarında ileri tanı ve tedavi yöntemleri, teknolojik altyapısı, kusursuz otelcilik hizmeti ve multidisipliner tedavi yaklaşımı ile bölgedeki sağlık hizmetlerin, üst düzeye taşıyan VM Medical Park Bursa Hastanesi, Güney Marmara’nın sağlık üssü olma gururunu yaşıyor. Başarı bayrağını Prof. Dr. Sedat Demir’den devralmanın heyecanı içerisindeyim. Çok yakın gelecekte ‘Güney Marmara’nın Referans Hastanesi’ olarak anılacağına inandığım bu dev yapıda içinde Bursalılara ve tüm bölge halkına olan sorumluluklarımın bilinciyle ve hassasiyetle görevimi icra edeceğim” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X