Wyndham Grand İstanbul Levent’e büyük ödül

Türkiye’nin en köklü holdinglerinden Özdilek Holding bünyesinde hizmet veren Wyndham Grand İstanbul Levent, EMEA’daki 43 ülkeden 450 marka arasında ‘En İyi Uluslararası Otel’ unvanına layık görüldü.

Wyndham Grand İstanbul Levent’e büyük ödül

Konuyla ilgili düzenlenen basın toplantısında konuşan Özdilek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdilek, 73 ülkedeki 7 bin 800 oteliyle dünyanın en saygın ve bilinen otel zincirlerinden biri olan Wyndham Hotel Group tarafından EMEA Bölgesi’nin en iyi oteli ödülünü almaktan gurur duyduklarını söyledi.

Özdilek şöyle devam etti:

“Wyndham Grand İstanbul Levent olarak, ‘EMEA’ olarak adlandırılan Avrupa-Orta Doğu-Avrasya-Afrika bölgelerini kapsayan kategoride 43 ülkenin içinde bulunduğu 450 otel arasından ‘International Hotel Of The Year’ yani ‘En İyi Uluslararası Otel’ seçildik. Açıldığımız günden bugüne sergilediğimiz kusursuz kalite anlayışımız ve Wyndham Grand standartlarını hatasız uygulamamız ve müşterilerimiz tarafından aldığımız yüksek reyting skorlarından dolayı bu ödüle layık görülmenin mutluluğu içerisindeyiz. Tabi bu kapsamda orta ve uzun vadede de hedefimiz; içinde bulunduğumuz koşullar doğrultusunda en iyi servisi vermeye devam etmek ve müşteri memnuniyetini arttırarak Wyndham kalitesini ve Özdilek kurumsal yapısını misafirlerimize yansıtabilmektir.”

TAKDİR EDİLMEK ÇOK GÜZEL

Wyndham Grand İstanbul Levent Genel Müdürü Funda Bezircilioğlu da, ”Yaptığımız işin takdir edilmesi çok güzel. Uzman bir ekip tarafından denetlenerek 100 üzerinden 95 puan aldık. Aslına bakarsanız aldığımız bu puan, işimizi ne kadar iyi yaptığımızın bir kanıtı. Wyndham Grand İstanbul Levent Ailesi olarak, çok büyük bir ekibiz ve el ele vererek daha güzel işlere birlikte imza atacağız” diye konuştu. Ödül, Wyndham Hotel Group CEO ve Yönetim Kurulu Başkanı Geoff Ballotti ve EMEA Bölgesi Başkanı ve Operasyon Direktörü Daniel Ruff tarafından Özdilek Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdilek ve Wyndham Grand İstanbul Levent Genel Müdürü Funda Bezircilioğlu’na takdim edildi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X