‘Yaşa bakalım o korkuyla, ne kadar sürecek?’

Türkiye’nin köklü gruplarından olan Duman’ın solisti Kaan Tangöze ile yaşadığı ayrılıkla gündeme gelen şarkıcı Seçkin Piriler, Tangöze’nin 7 aylık hamile sevgilisi Kıvılcım Ural ile yaptığı evliliğe tepki gösterdi.

‘Yaşa bakalım o korkuyla, ne kadar sürecek?’
HABERİ PAYLAŞ

Seçkin Piriler, “Bir kere aldatmış olan bir insan her zaman bunu yapacaktır. Ben bu yüzden evliliğime devam etmedim. Şimdi de başkaları o korkuyla yaşasınlar bakalım… Bakalım o korkuyla ne kadar sürecek?” ifadelerini kullandı.

Kanal D’de yayınlanan 2. sayfa programına konuk olan Seçkin Piriler yeni evli çiftin ilişkisine inanmadığını söyleyerek şöyle konuştu:

“Şu anda bile konusu açıldığında elim buz tutuyor. Her başlangıcın bir sonu var. Yeni bir yola girdiler, bakalım ne kadar sürecek? Süreceğine asla inanmıyorum. Kendisine de söyledim, asla inanmıyorum… Ben her şeyimi söylüyorum. O benim her şeyimi biliyor. İstediğimi söylüyorum. İstediğim kadar özgürüm ona bir şey söylemekte… Hiç de umurumda değil ne düşündüğü! Bir kere aldatmış olan bir insan her zaman bunu yapacaktır. Ben bu yüzden evliliğime devam etmedim. Şimdi de başkaları o korkuyla yaşasınlar bakalım… Bakalım o korkuyla ne kadar sürecek? Benimle birlikteyken onunla olduğuna göre, Kaan’ın böyle bir şey yapabilecek kapasitesini gördüğüne göre, bu korkuyla ömür boyu yaşasın! Ben aldatıldığımı öğrendiğim anda 3 ay dayandım. 3 ayda delirdim, çıldırdım. Her kadında olabileceği gibi… Kimse sevdiği adamı başkasıyla paylaşmak istemez.”

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X