Yasmin Erbil açıkladı: O da yanlışlar yaptı ama…

Evinin banyosunda düşerek yoğun bakıma kaldırılan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil, sosyal medya hesabından babasıyla ilgili bir mesaj yayınladı.

Yasmin Erbil açıkladı: O da yanlışlar yaptı ama…

Evindeki düşerek yaralanan ve kaldırıldığı hastanede yoğun bakımda tedavisi devam eden ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil babası için duygusal bir mesaj yayınladı.

22 yaşındaki Yasmin Erbil şu sözleri dile getirdi:

En mutsuz olduğum anda bile babamı görünce unutur ve tebessüm edersin çünkü onun güzel enerjisini herkese geçirebilmek gibi bir yeteneği var. İnsan ayırmaz, herkesi sever kimse için kötülük düşünmez.

“BAŞKALARINI DÜŞÜNMEKTEN HASTALANDI”

Zaten ben hep başkalarını düşünmekten hastalandığını düşünüyorum çünkü insanlar işinden dolayı anlamasa da tanıyabileceğiniz en hassas, en duygusal insanlardan biridir babam. Filmlerde şarkılarda bile gözü dolar… Belki bunu söyledim diye kızacak sonra bana ama kızamaz… Kimseye kıyamaz çünkü…
 

“BABAMA SARILINCA BÜTÜN DERTLERİM GİDER”

Çok kişi yanlış yaptı ona belki o da yanlışlar yaptı ama hiç bir zaman niyeti kötü olmamıştır. Çok güzel affeder, affetmeyi bilir kin tutmak nedir bilmez. Ama en güzel sevmeyi bilir en çok da bizi çocuklarını küçükken zor şeyler yaşamış onda iz bırakan… Onlardan biri de dedem sert bir adammış çok sevgisini gösteremezmiş, babam da hep bunu kendine dert edip söz vermiş “Benim çocuklarım olduğunda ben onlara hep sarılacağım her zaman sevgimi göstereceğim diye.

 “YİNE BENİ BU FOTOĞRAFTAKİ GİBİ GÜLDÜRECEKSİN”

Öyle de yapıyor ben babama sarılınca bütün dertlerim gider öyle içten sevdiği için, seni bilen sayan kalbinin güzelliğini gören herkes dua ediyor sana bence böyle bir devirde hepimizin sana daha çok ihtiyaci var. Benim zaten sana düşkünlüğümü biliyorsun babişim. Çok yakında okuyacaksın bunu. Bütün güzel enerjilerim seninle özel ve güzel adam, yine beni bu fotoğraftaki gibi güldüreceksin.”

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X