Yavuz Temel güven tazeledi

Bursa Reklamcılar Derneği (BRD) 12. Olağan Genel Kurulu Toplantısı Ramada Nilüfer Hotel’de gerçekleştirildi. Üyelerin yoğun katılım gösterdiği ve tek liste ile girilen Genel Kurul Seçimleri’nde Yavuz Temel, bir kez daha başkanlık koltuğuna oturdu.

Yavuz Temel güven tazeledi

Seçimin ardından yaptığı konuşmada verdikleri destekten dolayı üyelere teşekkür eden Başkan Yavuz Temel, Bursa reklam sektörüne hizmet etmenin mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi. Olağanüstü Genel Kurul ile geçtiğimiz yıl devraldıkları görevi Yönetim Kurulu ile birlikte başarıyla yürüttüklerini hatırlatan Yavuz Temel, “Bir yıldan kısa bir süre içerisinde üye sayımızı yüzde 100 arttırarak büyük bir başarı elde ettik. Tüm sektör aktörlerini tek çatı altına toplayarak sektörün gücünü kamuoyuna daha yoğun duyurmak adına çalışmalar yürüttük ve değerli meslektaşlarımız bize büyük destek verdi” dedi.

YENİ PROJELER YOLDA

Yeni dönemde de rehavete kapılmadan önemli projelere imza atmak adına var güçleriyle çalışacaklarının altını çizen Yavuz Temel, “Bu zamana kadar dernek çatısı altında hem sektörün canlılığı hem de derneğin gelişimi noktasında ilklerin olduğu çalışmalar gerçekleştirdik. Özellikle reklam ile ilgili farkındalığı pekiştirmek ve reklam verenleri olumlu yönde teşvik etmek adına ‘Sen Gördüysen, Herkes Görür’ kampanyamız; kentimizle sınırlı kalmayarak ülkemizde de ses getiren bir kampanya oldu. BRD olarak yeni dönemde de ses getirecek çalışmalara imza atmaya devam ederek, derneğimizin gelişimine katkı koyacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu.

Bursa Reklamcılar Derneği 13. Dönem Yönetim Kurulu şu isimlerden oluşuyor: Yavuz Temel (Başkan), Anıl Aydın (Başkan Yardımcısı), Zerrin Fitoz (Genel Sekreter), Murat Coşkun (Sayman) ve Fatih Ceylan (Yönetim Kurulu Üyesi)   

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X