Günay Yumruktay / Söz Sizde
Günay Yumruktay / Söz Sizde

Geri Dönüşümcüler Derneği’nden açıklama

Günay Bey, 15 Mart 2020 tarihli Söz Sizde köşenizde “Hurdacılar Pazarında Denetim Gerekli’ başlıklı okur yazınızda Bursa Geri Dönüşümcüler Dayanışma Derneği’nin Anadolu Mahallesi’nde yapmış olduğu pazaryeri hakkında birtakım olumsuzluklara yer verilmiştir.

Günay Bey, okurunuzun eleştirileri ve duyarlılığından dolayı öncelikle teşekkür ederiz. Bazı olumsuzluklar yaşanmakta ancak derneğimiz olarak bu olumsuzlukları bertaraf etmek için elimizden gelen gayreti sürdürmekteyiz.

Pazar alanında kendi görevlilerimiz dışında Zabıta ve Polis ekiplerimiz de sürekli asayiş konusunda denetimlerini yapmaktadır. Temizlik çalışmaları hem esnafımız hem de belediyemizce düzenli olarak sürdürülmektedir.

Ayrıca, size gönderilen fotoğrafların da kış şartlarında çekilmiş olduğu anlaşılmaktadır.

Gürültü kirliliği, aşırı müzik yayını konusunda da pazar esnafı arkadaşlarımız, uyarılmıştır.

Konuya duyarlılığından dolayı okurlarınıza ve size teşekkür ederiz.
Saygılarımızla.

Mustafa Kemal Temur

 

Otosansit’teki çöp yığınları

Geçtiğimiz günlerde Yıldırım’daki Otosansit’in arka taraflarında çektiğim bu görüntüyle şoke oldum.

Çöp yığınları oluşmuş durumda.

Otosansit’in değerli yetkililerinin bu konuda duyarlı olmalarını ve gerekli temizlik çalışmalarını yapmalarını ivedilikle rica ediyorum.

Bir okur

 

Günün Sözü

“Affetmek insanı özgürleştirir”

Affetmek, öfke, kin ve intikam duygularının hâkimiyetinden kurtulmak, zihnimizi serbest bırakarak huzurlu bir şekilde hayatınıza devam edebilmek, geçmişi bırakıp şu ana ve geleceğe kendinizi yöneltmek için verdiğiniz bir karar aslında.

ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DİĞER YAZARLAR

TÜMÜ

BUGÜN EN ÇOK OKUNANLAR

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X