Günay Yumruktay / Söz Sizde
Günay Yumruktay / Söz Sizde
E-Posta: YAZARIN TÜM YAZILARI

Şehir Hastanesi’nde idari personel yetersiz

Geçtiğimiz günlerde babamı rahatsızlığı nedeniyle Bursa Şehir Hastanesi’ne götürdüm. İlk defa gittiğimiz için de devasa Şehir Hastanesi’ni gözlemleme imkânı da buldum. Gerçekten çok güzel muhteşem bir hastane diyebilirim.

Öncelikle böyle bir hastanenin Bursamıza kazandırılmasında emeği geçenlere teşekkür ederim.

Ancak, gözlemlediğim ve dikkatimi çeken şeyler:

Buradaki idari personel eksikliği ve ulaşımının sıkıntılı olması. Böyle bir hastanenin şehir merkezinde olması çok daha iyi olurdu. Diğer bir sıkıntı da, kayıt işlemlerinin yapıldığı bankolardaki personel eksikliği. Gayet modern bir şekilde kayıt işlemi için bankolar yapılmış. Belki o bankolarda 15-20 kişi çalışabilir. Ancak nedense tek bir personel var sırada bekleyen hastalara yardımcı olmaya çalışıyordu. Öte yandan, temizlik görevlilerini göremedim. Koskoca hastanede çok az sayıda temizlik görevlisi görevli denk geldi. Hastane yönetiminin bu gözlemlerimi değerlendireceğini ve çözüm üreteceğini umuyorum.

Saygılarımla.

Bir okur

 

Yol düzenlemesi ile ilgili çalışmalarımız sürüyor

Sayın Günay Yumruktay, Olay gazetesinin 29 Aralık 2019 tarihli Söz Sizde köşesinde ‘8 Ay Önce Yıkılan Yerin Molozları Hâlâ Duruyor’ başlıklı bir şikâyete yer verilmiştir.

Yazıda bahse konu olan yol düzenlemesiyle ilgili çalışmalarımız, belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü ilgili ekiplerince devam etmektedir. Çalışmalar, en kısa sürede tamamlanacaktır.

Konuya duyarlılığından dolayı okurunuza ve konuyu bize ilettiğiniz için size teşekkür eder, esenlikler dilerim.

Osmangazi Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

 

Sokağımız çamur içinde

Günay Bey, Botanik Park’ın alt kısmında kalan Soğanlı Mahallesi’ 615. Sokak’tan ulaşıyorum size. Burada büyük bir altyapı sorunu var. Yollarımız çamur içinde. Bataklık gibi artık. Çocuklarımız okula giderken çamur içinde kalıyorlar.

Şehrimizi yöneten değerli yetkililerimizden bu bölge için çalışma yapılmasını rica ediyorum.

Saygılarımla.

Bir okur

Günün Sözü

* Eğer tabiatında yalnız kusurları görmek varsa tavus kuşunda çirkin ayaktan başka bir şey göremezsin. Şirazi

ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DİĞER YAZARLAR

TÜMÜ

BUGÜN EN ÇOK OKUNANLAR

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X