Yazlık Sinema Nostaljisi Tepebaşı’nda

Tepebaşı Belediyesi’ne bağlı merkezlerde organize edilen yazlık sinemalar ile vatandaşlar yaz akşamlarında keyifli saatler geçiriyorlar. Serin yaz…

Yazlık Sinema Nostaljisi Tepebaşı’nda

Tepebaşı Belediyesi’ne bağlı merkezlerde organize edilen yazlık sinemalar ile vatandaşlar yaz akşamlarında keyifli saatler geçiriyorlar. Serin yaz akşamlarında vatandaşlara günün yorgunluğunu atmalarında yardımcı olan Tepebaşı Belediyesi, yazlık sinemaları açık havada izleyicilerin akşamlarını renklendiriyor. Yazlık sinemalar, Fevzi Çakmak, Çukurhisar, Muttalip, Gündüzler belde evlerinin yanı sıra, Esentepe Çocuk Sanat ve Kültür Merkezi ile Özdilek Sanat Merkezi’nde düzenleniyor. Son olarak, Esentepe Çocuk Sanat ve Kültür Merkezi bahçesine kurulan sinemada mahalle sakinleri, Nihat Durak’ın yönettiği Mutlu Aile Defteri’ni izlediler. Tuncel Kurtiz, İlker Aksum, Bülent Parlak, Binnur Kaya, Büşra Pekin, Öner Erkan, Goncagül Suna, İlhamcan Çelikoğlu’nun rol aldığı filmi izleyen Esentepeliler, keyifli bir akşam yaşadı.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X