Yeni fuar alanı için destek istediler

MODEF Yönetimi öncülüğünde İnegöl’de yapılması hedeflenen Yeni İnegöl Fuarı Ankara’da Ekonomi ve Kalkınma Bakanlarına sunuldu. Büyük adım atan MODEF yönetimi, yeni fuar alanı ile alakalı destek istediler.

Yeni fuar alanı için destek istediler

Abdullah Tanış/İnegöl

 

MODEF Yönetim Kurulu Başkanı, İMOS Başkanı Yavuz Uğurdağ, Mobilyacılar Odası Başkanı Özcan Ayhan,  İTSO Yönetim Kurulu Üyesi Salim Kaplan, Mobilyacı Hüseyin Özdemir ile birlikte Ankara’ya giderek AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin ile görüntüler. Şahin’in beraberindeki ekip daha sonra Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi ve Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan’la görüntüler.

Görüşmeler sırasında Mobilyacılar, İnegöl’ün mobilya ekonomisine büyük katkı sağlayacak olan yeni Fuar alanı projesi ile alakalı bilgiler vererek, destek istediler.

MODEF Yönetim Kurulu Başkanı, İMOS Başkanı Yavuz Uğurdağ, “İnegöllü Milletvekilimiz Hüseyin Şahin’in büyük destekleri ile Yeni fuar alanımızla alakalı büyük bir adım attık. Bakanlarımız Nihat Zeybekçi ve Lütfi Elvan ile görüştük. Yeni fuar alanı projemizi kendilerine tanıttık. 

İnegöl’ün mobilya sektöründe daha da kalkınmasının sağlanması, uluslararası platformlarda daha da söz sahibi olması için yeni fuar alanının büyük önem arz ettiğinden bahsettik. Bakanlarımız bu konuda olumlu yaklaştılar. Bizi yönlendirdiler. Bizde bu konuda resmi anlamda çalışmalarımızı yapacağız. Dosyalarımızı hazırlayıp Ekonomi ve Kalkınma bakanlıklarına sunacağız.” Dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X