Yeni MYO gelecek öğretim yılında

Orhangazi`de kurulu Asil Çelik A.Ş.`nin birinci etabın yapımını üstlendiği ve yaz döneminde inşaatına başladığı üç bloktan oluşan Orhangazi Meslek Yüksek Okulu`nun yeni binasını gezen Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kamil Dilek, inşaatın yıl sonunda

Yeni MYO gelecek öğretim yılında
NEVZAT OKUMUŞ
 
Orhangazi Üniversite Yaptırma Derneği Başkanı Kaymakam Mustafa Selman Yurdaer, Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ın yanısıra, Rektör yardımcıları ve Orhangazi MYO Müdürü Doç. Dr. Erkan Yaslıoğlu ile birlikte inşaattaki tüm birimleri dolaşan Dilek’e bilgi veren Asil Çelik A.Ş. yöneticilerinden Hüseyin Keçeci, 24 Aralık’ta binayı tamamlayacaklarını ifade etti.
 
YURT BİNALARI
 
İnşaatın acil ihtiyaçları olan çevre duvarları ve doğalgaz konusunda Kaymakam Yurdaer’in bilgi verdiği ziyarette Belediye Başkanı Çağlayan da, inşaatın yanındaki 4 bin metrekarelik arsayı Kredi ve Yurtlar Kurumu’na devrettiklerini, ikinci bir yurt için Milletvekili İsmail Aydın ile birlikte çalışmaların yürütüldüğünü söyledi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X