Yeni personele mesleki eğitim

Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı, yeni personeliyle daha da güçlendi. Görevlerine yeni başlayan zabıta personeli, mesleki eğitimlerini almaya da başladı.

Yeni personele mesleki eğitim

5393 sayılı Belediye Kanunu 5216 sayılı Büyükşehir Belediye Kanunu, 5326 sayılı Kabahatler Kanunu, Zabıta Yönetmeliği ve Tebligat Kanunu gibi konularda eğitimlerine başlayan personel, Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi’nin gücüne güç katıyor.

Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Abdülkadir Karlık, yeni zabıtaların eğitimlerine katıldı.

Zabıta Dairesi Başkanlığı Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda, tek tek tüm zabıta personeliyle sohbet eden ve yeni görevlerinde başarılar dileyen Karlık, “Hepinize yeni görevlerinizde başarılar diliyor ve hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum. Bizler ne kadar hizmet etsek, çözüm üretsek, projeler geliştirsek de Bursa’mızı son aşamada sizler temsil ediyorsunuz. Bursa’nın güler yüzü sizler olmalısınız” dedi.

Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Mahmut Turna da göreve yeni başlayan 28 zabıta  personeliyle daha da güçlendiklerini belirterek; “Halkın her zaman yardımına koşan çağdaş bir zabıta ve zabıta hizmeti hedefimize hep birlikte ulaşmaya çalışacağız” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X