Yeni projeler tartışıldı

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Süleyman Şahin, atletizmde temel altyapıya yönelik yeni çalışmaları planlamak ve fikir alışverişinde bulunmak için branş temsilcileri ve antrenörlerle bir araya geldi.

Yeni projeler tartışıldı
HABERİ PAYLAŞ

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü öncülüğünde atletizm branşında temel altyapı çalışmaları sürüyor. Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi’nin (TOHM) açılmasıyla birlikte atletizm branşında da nitelikli sporcu yetiştirmeye başlayan Bursa’da, atletizmde altyapı oluşturmaya yönelik yeni çalışma ve projeleri planlamak için İl Müdürü Süleyman Şahin başkanlığında Atıcılar Olimpik Yüzme Havuzu’nda toplantı yapıldı.

 

YENİ YETENEKLER GELECEK

Toplantıda İl Müdürü Şahin, Atıcılar’daki spor tesislerine yakın okulların yanısıra atletizmle ilgilenen beden eğitimi öğretmenlerinin görev yaptığı okullarla işbirliği içerisinde çalışmalarının yürütülmesinin önemine değindi. Söz konusu okullarla yapılacak işbirliğiyle yeni yeteneklerin branşa kazandırılacağını vurgulayan Şahin, özellikle 4 ve 5. sınıf öğrencilerini kapsayacak yetenek seçimiyle 300’den fazla atlet sporcudan oluşacak altyapı aday havuzunun oluşturulacağını söyledi.

 

Toplantıya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Süleyman Şahin’in yanısıra Osmangazi Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ali Kahraman, Atletizm Federasyonu İl Temsilcisi Bülent Şahin, Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi akademik koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Salih Erden, Olimpik Merkez koordinatörü Hasan Özki ve antrenörler katılırken, fikir alışverişinde bulunuldu.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X