Yeni Vekillerin İlk İşi ’Samsunspor’

Samsun’da mazbatalarını alan iktidar ve muhalefet milletvekillerinin ilk işi Samsunspor yönetimi ile bir toplantı yaparak sorunlarını görüşmek oldu.

Yeni Vekillerin İlk İşi ’Samsunspor’

Samsun’da mazbatalarını alan iktidar ve muhalefet milletvekillerinin ilk işi Samsunspor yönetimi ile bir toplantı yaparak sorunlarını görüşmek oldu. AK Parti Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan, Fuat Köktaş, Çiğdem Karaaslan, Hasan Basri Kurt, CHP Milletvekilleri Kemal Zeybek, Hayati Tekin, MHP Milletvekilleri Erhan Usta, Hüseyin Edis ve CHP İl Başkanı Dinçer Soylu ve MHP İl Başkanı Ömer Süslü Samsunspor Kulübü’nü ziyaret etti. Milletvekilleri, Nuri Asan Tesisleri’ne gelerek Kulüp Başkanı Erkut Tutu ve yöneticilerle bir durum değerlendirmesi yaptı. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, ilçe teşkilat ziyaretleri dolayısıyla toplantıya katılamadı. Yaklaşık 2 saat süren toplantının Samsunspor için gayet olumlu geçtiğini belirten Samsunspor Kulübü Başkanı Erkut Tutu, “Milletvekillerimizin mazbatalarını alır almaz Samsunspor için bir araya gelmesi gerçekten çok güzel bir davranış. İçeride yaptığımız görüşmeler Samsunspor’un geleceği için çok olumlu sinyaller verdi. Mazbatalarını alır almaz Samsunspor için gelip kulübün dertlerini dinleyen vekillerimize teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. Samsunlu milletvekiller kulüp tesisleri önünde toplu fotoğraf çektirdikten sonra tesislerden ayrıldı.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X