Yer: Bursa… Akrabası için yaptı, siparişlere yetişemiyor

Bursa İnegöl’de mobilyacı İlhan Helvacı, bel fıtığı ağrılarına son verecek sandalye üretti.

Yer: Bursa… Akrabası için yaptı, siparişlere yetişemiyor
HABERİ PAYLAŞ

700 yıl önce ilkel yöntemlerle yapılan bel ağırlarını sonlandıran sandalyeyi yeniden üreten İnegöllü mobilyacı İlhan Helvacı, taleplere yetişemiyor. Yapılan sandalye sayesinde bir çok kişinin ağırlarından kurtulduğu iddia ediliyor.

Mobilyacı İlhan Helvacı, “Ailemizden bir büyüğümüzün bel rahatsızlığı vardı. Gelip bize daha önce böyle bir sandalyenin olduğunu söyledi. Biz de bunu tekrar yapıp kendisine verdik. Yaklaşık 20 dakika boyunca sandalyede oturduktan sonra ağırlarının gittiğini söyledi. Daha sonra bunun üretimini yapmaya karar verdik. Duyan arıyor. Biz de gelen siparişler göre yapıp teslim ediyoruz. Yaklaşık 10 günde imal ediyoruz. Doğal ahşap, kayın, ceviz, meşe ağacından hangisinden istiyorsalar ona göre yapılıyor. Şu anda yoğun bir talep var. Elimizde hazır yapılı yok, tamamen siparişlere göre yapıyoruz. Fiyatı ise 750 TL. Alternatif tıp olarak uzmanların bu sandalyeyi önerdiğini duyuyoruz. Ürünümüz tamamen portatif iki parçadan oluşuyor. Takıyorsun, oturuyorsun isteğiniz yere rahat bir şekilde götürebilirsiniz” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X