Yeşimçam yıldızından kötü haber! Polis her yerde arıyor

Bir dönemin efsanesi Afrodit lakaplı şarkıcı Banu Alkan hakkında savcılık nitelikli dolandırıcılık suçundan yakalama kararı çıkarttı.

Yeşimçam yıldızından kötü haber! Polis her yerde arıyor
HABERİ PAYLAŞ

Geçtiğimiz günlerde ulusal bir kanalda yayımlanan televizyon programında Bülent Ersoy ile Banu Alkanarasında çıkan tartışmada gerginlik artınca eski defterler açılmıştı. Diva “Daha İzmir’deki şey ölmedi, Eylül Metin’in kredi kartlarını almışsınız, patlatmışsınız.” deyince, Banu Alkan, “Hiç öyle bir şey yok. Ben kimsenin bir lirasına dahi tenezzül etmedim” demişti. Banu Alkan’ın televizyon programındaki inkarı üzerine sinirlenen Eylül Metin, Alkan hakkında ‘Nitelikli Dolandırıcılık’ suçundan dava açtı.

banu-alkan-kaza-gecirdi-810x486.jpg
 

600 TL YERİNE 7 BİN 200 TL ÇEKİM YAPTIRMIŞ
 

Eylül Metin, bu ödemeden haberinin olmadığını ve Banu Alkan tarafından kendisine bir ödeme yapılmadığını aktardığı konuşmasında şunları söyledi: “Benim haberim ve onayım olmadan Banu Alkan için bir otelde 7 bin 200 TL çekim yapılmış. Bunu düzeltmesini istedim yapmadı. Ben otel ile konuştum yine gereken yapılmadı. Burada mevzu para değil Banu’nun olaya yaklaşımı ve art niyetidir. Ama çıkmış hala 600 TL’den söz ediyor. Yaşanan bu olaylar yargıya taşıdıktan sonra otel yetkilisi beni arayarak, özür diledi ve benim haklı olduğumu ifade ederek, bana ödeme yaptılar.”‘
 

BANU ALKAN HAKKINDA YAKALAMA KARARI
 

Ancak Metin, Alkan hakkındaki şikayetini manevi sebeplerden dolayı geri almadı. Savcılık, Banu Alkan’ın Türkiye’de ikametgahı bulunmadığından Banu Alkan hakkında yakalama kararı çıkarttı.
 

EYLÜL METİN BENİM İSMİMİ KULLANARAK REKLAM YAPIYOR
 

Banu Alkan, kendisi hakkında çıkan “Dolandırıcılık suçundan savcılık tarafından aranıyor” haberlerine ateş püskürdü. Sözcü’den Ömercan Altay’a konuşan Banu Alkan, Eylül Metin, isimli kişinin kendisinin ismini kullanarak reklamını yaptığını ve bu olayın kendisiyle alakasız olduğunu ve tamamen otelin suçlu olduğunu söyledi.
 

ON SEKİZ BİN TL HESAP ÖDEDİM
 

Banu Alkan. “Ben zaten otelde kaldığım süre boyunca on sekiz bin TL otele ödeme yaptım. Kimsenin parasıyla hayatta işim olmaz. bu haberleri görünce şaşırdım ve avukatlarımla toplantı yaptım Eylül Metin’e karşı dava açacağım” dedi.
 

Haberler.com

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X