Yıldırım Jimnastik Spor Kulübü Başkanlığına Aydın seçildi

Yıldırım Belediyesi Jimnastik Spor Kulübü’nün yeni başkanı İlhami Aydın oldu.

Yıldırım Jimnastik Spor Kulübü Başkanlığına Aydın seçildi

Yıldırım Belediyesi Yunus Emre Spor Kompleksi’nde yapılan kongrede Yıldırım Belediyesi Jimnastik Spor Kulübü başkanlığı görevine İlhami Aydın seçildi. Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, “Yıldırım’da çocuklarımızın ve gençlerimizin bizden büyük beklentileri var. Bu beklentilerin en önemli ayağını da spor alanı oluşturuyor. Yeni yönetimimizle birlikte Yıldırım’ı sporun merkezi yapma konusunda hep birlikte çalışacağız” dedi.

Yıldırım’ın insan potansiyeli açısından şanslı bir ilçe olduğuna vurgu yapan Edebali, “Kulübümüz şampiyonlar yetiştirmiş önemli bir kuruluş. Buradan Avrupa ve Dünya şampiyonları çıkarmaya devam edeceğiz. Yıldırım’ı el ele vererek sporun merkezi yapacağız. Kulübümüzü Bursa ve Türkiye çapında bir marka haline getireceğiz. Çocuklarımızı spora teşvik edip, amatör sporlara destek vermeyi sürdüreceğiz. Yeni yönetimimize görevlerinde başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Yıldırım Belediyesi Jimnastik Spor Kulübü Başkanı İlhami Aydın ise, “Yıldırım’da spora ve sporcuya destek veren bir başkanımız var. Başkanımızın destekleri ile gençlerimize sporu sevdirerek, Yıldırım’ı daha iyi noktalara taşıyacağız. Yıldırım’dan birçok şampiyon çıkaracağız” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X