Yıldırım Kent Konseyi engelleri kaldırıyor

Yıldırım Kent Konseyi tarafından ‘Engelli Hakları Paneli’ düzenlendi.

Yıldırım Kent Konseyi engelleri kaldırıyor
HABERİ PAYLAŞ

Barış Manço Kültür Merkezi’ndeki panele çok sayıda engelli ve ailesi katıldı. Engellilerin yaşadıkları sıkıntılar ve haklarının ele alındığı panelde konuşan Yıldırım Kent Konseyi Başkanı Ahmet Tilci, “Asla umutsuzluğa düşmeyin. Bizler sizleri seviyoruz. Nefes aldığınız sürece umudunuzu hep canlı ve dinç tutun. Netice itibariyle asıl engeller imandan, sevgiden, merhametten, hoşgörüden ve sağduyudan yoksun olan karanlık yüreklerdedir” dedi.

Yıldırım Kent Konseyi bünyesinde kurulan Engelliler Meclisi’nin engelli vatandaşların meselelerine çare bulmak için var gücüyle çalıştığına işaret eden Tilci, “Engelli haklarının korunması, sıkıntılarının giderilmesi konusunda bizden desteğini esirgemeyen Yıldırım Belediye Başkanımız İsmail Hakkı Edebali’ye en kalbi şükranlarımı sunuyorum. Bu anlamda bu paneli düzenleyen Engelliler Meclisi başkanı ve meclis üyelerine, ayrıca panelimize konuşmacı olarak katılan avukat arkadaşlarımıza ve katılan herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X