Yıldırım’a süper tesis

Artvin Kafkasspor Tesisleri ve yönetim binası, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin de katıldığı törenle hizmete açıldı.

Yıldırım’a süper tesis

Büyükşehir Belediyesi Yıldırım’a modern bir spor tesisi daha kazandırdı. Kazım Karabekir Mahallesi’ndeki Artvin Kafkasspor Spor Tesisleri ve yönetim binası, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe tarafından hizmete açıldı. Futbol sahası, restoran, yönetim binası, kafeterya, soyunma odaları ve geniş bir otoparkın yer aldığı modern tesislerin açılışına Başkan Altepe’nin yanı sıra Yıldırım Kaymakamı Mehmet Aydın, Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali ve Artvin Kafkasspor Başkanı Suat Özkan’ın yanı sıra davetliler katıldı.

1 MİLYON LİRAYA MAL OLDU

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Artvin Kafkasspor oyuncuları ile çevre mahallelerinin gençleri tarafından da kullanılabilecek tesislerin açılışında yaptığı konuşmada, binlerce yıllık değerleriyle geleceğe yürüyen Bursa’nın ‘Büyükşehir Belediyesi’nin yeniden inşa ve ihya projeleri kapsamında’ değişerek gelişimini sürdürdüğünü söyledi. 

Altepe, “1000 metrekarelik halı saha, 560 metrekarelik hizmet binası, 85 metrekarelik açık kafeterya alanı ve 2100 metrekarelik otoparkımız, hemşerilerimizin kullanımına sunulmuştur. Tesislerin bize maliyeti, 1 milyon TL’dir. Bu projenin oluşmasından emeği geçen ve katkısı bulunanlara teşekkür ediyorum. Hayırlı ve uğurlu olsun” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X