Yıldırım’da kaçağa geçit yok!

Bursa merkez Yıldırım İlçe Belediyesi kaçakla yapılaşmayla mücadeleye hız kesmeden devam ediyor.

Yıldırım’da kaçağa geçit yok!

Yıldırım Belediye ekipleri tarafından önceden tespit edilen Arabayatağı, Hacivat ve Anadolu mahallelerindeki kaçak yapılar yıkıldı. Kaçak yapılaşmaya belediye olarak asla tahammüllerinin olmadığını söyleyen Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, “Sanayileşme ve göç nedeniyle çarpık olarak büyüyen ilçemizde, kaçak yapılaşmaya asla müsamaha gösteremeyiz. Bu nedenle de tespit edilen kaçak yapılan ev ve iş yerlerine gereken müdahalede bulunduk” dedi.

‘VATANDAŞLARIMIZ DUYARLI OLSUN’

Kentsel dönüşüm çalışmalarına hız kesmeden devam ettiklerini de belirten Başkan İsmail Hakkı Edebali, “Bir yandan Yıldırım’ın geleceğini planlarlarken diğer yandan da günün ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Kaçak yapılaşmayla mücadele önem verdiğimiz konuların başında yer alıyor. Kaçak yapılaşma ile mücadelemize bundan sonra da hız kesmeden devam edeceğiz. Ayrıca vatandaşlarımızın kaçak yapı konusunda duyarlı olmasını ve kaçak yapıdan uzak durmasını temenni ediyoruz” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X