Yıldırım`da kaçak yapıya taviz yok

Kentsel dönüşüm ile Yıldırım`ı daha yaşanabilir bir şehir kimliğine kavuşturmak isteyen Yıldırım Belediyesi`nin, kaçak yapıyla mücadelesi de hız kesmeden devam ediyor.

Yıldırım`da kaçak yapıya taviz yok
HABERİ PAYLAŞ
Yıldırım Belediye ekipleri tarafından önceden tespit edilen İsabey, Musababa ve Namazgah mahallelerindeki kaçak yapılar yıkıldı.
 
MÜSAMAHA ETMEYİZ
 
Kaçak yapılaşmaya Belediye olarak asla tahammüllerinin olmadığını söyleyen Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, “Sanayileşme ve göç nedeniyle hızla ve çarpık olarak oluşan ilçemizde, yeni bir çarpıklığa asla müsamaha gösteremeyiz. Bu nedenle de kaçak yapılaşmaya asla ve asla taviz göstermeyeceğiz” dedi.
 
Kentsel dönüşüm çalışmalarına hız kesmeden devam ettiklerini belirten Başkan İsmail Hakkı Edebali, “Bir yandan Yıldırım’ın geleceğini planlarlarken diğer yandan da günün ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Kaçak yapılaşmayla mücadele de önem verdiğimiz konuların başında yer alıyor. Kaçak yapılaşma ile mücadelemize hız kesmeden devam edeceğiz. Ayrıca vatandaşlarımızın kaçak yapı konusunda duyarlı olmasını ve kaçak yapıdan uzak durmasını temenni ediyoruz” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X