Yıldırım’da yol hamlesi

Yıldırım Belediyesi, alt ve üst yapı hizmetleriyle şehri modern hale getiriyor. Yıldırım Belediyesi, 2014’den bu yana 482 ton asfalt dökerken, 24 bin 346 metre yeni imar yolu açtı.

Yıldırım’da yol hamlesi

Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, “Büyük şehirlerin en önemli meselelerinin başında trafik geliyor. Araç yoğunluğunun yanında trafiğe yardımcı unsurların eksikliği de risk teşkil ediyor. Biz de riskleri asgariye indirmek ve güvenli bir ulaşım için asfalt çalışmalarına önem veriyoruz. Hedefimiz Yıldırım’da her yolu modern hale getirerek günümüz ihtiyaçlarını karşılayacak düzeye ulaştırmak” dedi.

Yerleşim alanlarının artması ile birlikte ihtiyaç duyulan yolları açmaya devam ettiklerini vurgulayan Edebali, “Hızlı büyüyen ilçelerden biri olma özelliğine sahip Yıldırım’ı yeni yollar ve altyapı yatırımlarıyla birlikte kalkınmasını, modern ve ideal şehir konumuna gelmesini sağlıyoruz. Planlı ve modern yapılaşmayı sağlam temellere oturtulmuş altyapı ile destekliyoruz. En ince ayrıntısına kadar titizlikle planladığımız projelerle geleceğe yatırım yapıyoruz. Hizmet alanının genişlemesi ile birlikte vatandaşlarımızın talepleri de çoğalıyor. Açılan kilometrelerce yollarla Yıldırım’ı ideal şehir haline getiriyoruz” şeklinde konuştu.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X