Yıldırım’dan demokrasi nöbetçilerine teşekkür

15 Temmuz Demokrasi Meydanı’na akın eden binlerce Bursalıyla her gece bir araya gelen Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, ‘demokrasi nöbetçileri’ne teşekkür belgesi verdi.

Yıldırım’dan demokrasi nöbetçilerine teşekkür

Yıldırım Belediyesi Hizmet Binası’nda vatandaşları karşılayan Başkan Edebali, adeta bir vatan savunması gerçekleştiren Bursalıları kutlayarak teşekkür belgelerini takdim etti.

​Önce AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin’e teşekkür belgesini veren Başkan Edebali, daha sonra da nöbetlere katılan vatandaşlara belgelerini verdi. Yıldırım Belediyesi Hizmet Binası’na gelen tüm demokrasi nöbetçileri, kendi isimlerinin yazılı olduğu teşekkür belgelerini alabiliyor. 15 Temmuz’un Türkiye’nin geleceği açısından bir dönüm noktası olduğunu vurgulayan Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, “O karanlık geceyi aziz milletimizin ortaya koyduğu irade aydınlığa çevirdi. Henüz yaşanan olayın sıcaklığıyla atlattığımız tehlikeyi tam olarak idrak edemeyebilmiş olabiliriz ancak zaman ilerledikçe kadim medeniyetimizin, vatanımızın birlik ve bütünlüğünün sağlanması için, işgalcilerin kirli oyunlarının bertaraf edilmesi adına ne kadar büyük bir görev ve sorumluluk yerine getirdiğimizi daha iyi anlayacağız” dedi.

 

ÇOCUKLARIMA MİRAS BIRAKACAĞIM

 

Cumhurbaşkanı’nın talimatıyla 15 Temmuz’da geleceğine, demokrasisine, iradesine sahip çıkmak için meydanlara çıkan milyonarlara teşekkür eden AK Parti Milletvekili Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, “Milletimizin bu anını ölümsüzleştiren Yıldırım Belediyesi’ne ve Başkanımız İsmail Hakkı Edebali’ye teşekkür ediyor, kutluyorum. Bende milli irade nöbetlerine katılan birisi olarak adıma düzenlenen belgeyi, çocuklarıma miras bırakacağım” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X