Yılmaz’dan Akşener’e: Genel Başkanım

Eski Merkez Bankası Başkanı ve MHP 25. Dönem Uşak Milletvekili Durmuş Yılmaz, genel başkanlık yarışına giren Meral Akşener’e ‘genel başkanım’ diye hitap etti.

Yılmaz’dan Akşener’e: Genel Başkanım

Akşener’e destek vermek için birlikte Uşak’a giden Durmuş Yılmaz, Atatürk Kültür Merkezi’nde partililere hitap ederken, Akşener’e “genel başkanım” diye hitap edince alkışlandı. Yılmaz, “Şu andan itibaren ‘MHP Genel Başkanı Meral Akşener’ diyorum. Ekonomiyle ilgili en büyük sorun ne derseniz, tasarruftur diyebilirim. Ülkemiz, geldiğimiz nokta itibarıyla önemli bir eşikte bulunuyor” dedi. 

Bir ülkede herhangi bir durumdan dolayı ekonomide bir şeyler yolunda gitmiyorsa, birinin gelip bunu düzelmesi gerektiğini vurgulayan Durmuş Yılmaz, “Hiç bundan şüpheniz olmasın ama eğer ahlâki ve kültürel yozlaşma ortaya çıkarsa bunu tamir etmek o kadar kolay değil ve çok zaman alır. Bu yüzlerce yılda biriktirdiğiniz değerleri kısa sürede harcarsanız, harcadığınız değerleri yerine koymak için çok uzun bir zamana ihtiyacınız olacaktır” diye konuştu. 

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X