Yolda kalan ünlü şarkıcı, yakıt deposuna benzin yerine su koydu!

Şarkıcı Ebru Polat önceki gün Nişantaşı’nda yolda kaldı. Motorun hararet yaptığını düşünen Polat yakıt deposuna su koyarak durumu daha da kötü yaptı.

Yolda kalan ünlü şarkıcı, yakıt deposuna benzin yerine su koydu!

Şarkıcı Ebru Polat, Porsche marka spor otomobiliyle Nişantaşı’nda yolda kaldı. Polat yakıt deposuna su koyduğunu söyleyerek arabalar konusunda bihaber olduğunu gösterdi.

“DALGINLIKLA YAKIT DEPOSUNA SU BOŞALTTIM”

Şarkıcı Ebru Polat, Porsche marka spor otomobiliyle Nişantaşı’nda yolda kaldı. Bir arkadaşını telefonla arayarak yardım isteyen şarkıcı, sinirlerine hakim olamayarak aracına tekme attı. Bununla da kalmadı, içi su dolu şişeyi yakıt deposuna boşalttı. Muhabirlerin “Yakıt deposuna su mu koyuyorsunuz?” sorusuna “Sizi ilgilendirmez. Üzerime gelmeyin, çok sinirliyim” diye karşılık verdi. Polat, ertesi gün ise şu açıklamayı yaptı: “Araç birden durunca arkadaşımı aradım ‘Ya benzin bitti ya da araç hararet yaptı’ dedim. O da ‘hararetse su dök’ dedi. Dalgınlıkla yakıt deposuna su boşalttım. Meğer benzinim bitmiş.”

ebru-polat-yolda-kalan-aracina-benzin-yerine-su-10457784_8898_m.jpg

ebru-polat-yolda-kalan-aracina-benzin-yerine-su-10457784_5667_m.jpg

ebru-polat-yolda-kalan-aracina-benzin-yerine-su-10457784_8934_m.jpg

ebru-polat-yolda-kalan-aracina-benzin-yerine-su-10457784_3958_m.jpg

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X