Yönder okulları eğitimde yeni yaklaşımlar sempozyumu

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen “Eğitimde Yeni Yaklaşımlar Sempozyumu” 18-19 Ocak tarihinde Bursa Yönder Okullarında gerçekleşti.

Yönder okulları eğitimde yeni yaklaşımlar sempozyumu
HABERİ PAYLAŞ

Yönder Okulları ve Küçük Şeyler Anaokulları Yönetim Kurulu Başkanı Prof.Dr. Üstün DÖKMEN ve Uzm.Psk. Süleyman HECEBİL’in de katıldığı sempozyumda Türk eğitim sistemine katkı sağlayacak birçok araştırmanın sunumları gerçekleşti.

Bursa Yönder Okulları sempozyum kapsamında Türkiye genelinde bulunan Yönder Okulları ve Küçük Şeyler Anaokullarından öğretmen ve yöneticilere ev sahipliği yaptı. Disiplinlerarası çalışma ortamı oluşturarak alanla ilgili deneyimlerin, kuramsal-uygulamalı bilgilerin ve eğitim bilimleri alanındaki güncel konuların tartışıldığı sempozyumda eğitim meselelerine ilişkin yeni çözüm yolları hedeflendi.

Geleceğin büyük ve güçlü Türkiye’si için eğitim alanındaki gelişme ve ilerlemelerin önemli olduğunu düşünen ve bu meseleleri kendine dert edinen Yönderliler ‘’Yarınlara Sözümüz Var’’ diyerek çıkılan bu yolda önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da başarılı çalışmalara imza attılar.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X