Yönder Okulları Üçevler Kampüsü’nün temeli coşkuyla atıldı

Farklılıkları ve özgünlüğü ile eğitim dünyasının yönderi ve önderi olan YÖNDER OKULLARI ‘’Yarınlara Sözümüz Var” diyerek çıktığı yolda bugün yeni Üçevler Kampüsü ile bir adım daha attı.

Yönder Okulları Üçevler Kampüsü’nün temeli coşkuyla atıldı
HABERİ PAYLAŞ

Törene Yönder Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Üstün DÖKMEN, Yönder Okulları Yönetim Kurulu II. Başkanı Uzm. Psk. Süleyman HECEBİL, Büyükşehir Belediyesi Başkan  Vekili  Abdülkadir KARLIK, Bursa Milletvekili Erkan AYDIN, Üçevler Mahalle Muhtarı Musa YILMAZ, Demirci Mahalle Muhtarı Mehmet BULUT, veliler ve öğrenciler katıldı.

Törende söz alan Bursa Yönder Okulları Kurucusu Ersin YILMAZ konuşmasında: “Evet, temelini atıyoruz. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için sevginin, saygının, dürüstlüğün, bilimin temelini atıyoruz. Yönderlerimiz için deneyimin, dostluğun, arkadaşlığın temelini atıyoruz. Yüce Türk milleti için kardeşliğin, barışın temelini atıyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aziz hatırası Cumhuriyet için demokrasinin, özgürlüğün temelini atıyoruz. “diyerek duygularını dile getirdi.

Törende söz alan Bursa Yönder Okulları Okul Müdürü Dilek Gül GÜLERYÜZ “ Bugün dökülecek betonda kurucumuzun ve çalışanların emekleri, öğrencilerimin hayalleri, velilerimizin alın teri var. Hepimize hayırlı olsun! dedi.

Okul Meclis Başkanı Bertan KORKMAZ ve  Başkan Yardımcısı Ecrin ATALAY törende söz alarak heyecan ve mutluluklarını katılımcılarla paylaştılar. Bursa Yönder Okulları Okul Aile Birliği Başkanı Timur KÖSEOĞLU “Bilimin ışığından ayrılamayan, güneşle yürüyen, ışığı beklemeyip ışığı üreten çocukların okulu burası. Ve bu okulda okuyan bir öğrencinin velisi olmak çok büyük mutluluk. “ diyerek sözlerini tamamladı.

Prof. Dr. Üstün DÖKMEN Yönder Okulları’nın  pozitif bilimin uygulandığı bir okul olmasına vurgu yaptı. çocuklar ve aileler için yüksek kalite ve standartta bir eğitim verebilmek için hayata geçirilen eğitim projesinin bugün bu temelle daha da güçlendiğini sözlerinde dile getirdi.

Bursa Yönder Okulları; anaokulu, ilkokul ve ortaokul düzeyinde öğrencilerini farklı bir gelecek için yetiştirmeye Eylül 2017’den itibaren Üçevler Kampüsünde devam edecek. 

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X