Zabıta müdürleri Mustafakemalpaşa’da buluştu

Bursa’nın 17 ilçesinde görev yapan zabıta amirleri, Mustafakemalpaşa Belediyesi’nin organize ettiği koordinasyon toplantısında bir araya geldi.

Zabıta müdürleri Mustafakemalpaşa’da buluştu
Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı nezaretinde her ay ilçelerde yapılan istişare toplantısına bu ay Mustafakemalpaşa Belediyesi ev sahipliği yaptı. Meclis salonundaki toplantıya; Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Vekili Ayhan Dadak, Bursa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Mahmut Tuna, Mustafakemalpaşa Belediyesi Zabıta Müdürü Sedat Sevim ile birlikte 17 ilçenin zabıta müdür ve amirleri katıldı.

Toplantının açılışında konuşan Belediye Başkan Vekili Ayhan Dadak, zabıta ekiplerinin mesai mefhumu gözetmeksizin görev yaptıklarını söyledi.

Başkan Vekili Dadak, “ Zabıta, trafik düzeninin korunmasından, gıda denetimine, halkın şikâyetlerinin yerinde incelenmesinden, toplumun huzurunun korunması adına birçok görevi öz verili çalışmalarla yerine getirmektedir. Büyükşehir Yasası’nın devreye girmesiyle birlikte sorunların çözümünde güçlü bir iş birliğinin de önü açıldı. Belediyelerin vatandaşa en yakın birimi olan zabıta teşkilatının hizmet kalitesi daha da artacaktır” dedi.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Mahmut Tuna ise teşkilatlar arası uygulamalarda işbirliğinin artacağını belirterek, halkın hayatını kolaylaştırmak için alınan kararların güçlü bir şekilde uygulanacağını dile getirdi.

İlçelerdeki sorunların masaya yatırıldığı koordinasyon toplantısında; kaldırım işgalleri, toplu taşıma, pazaryerleri, seyyar satıcılar ve dilenciler gibi konuların çözümü için görüş alışverişinde bulunuldu.

Toplantının ardından katılımcılar Mustafakemalpaşa’nın turizm merkezleri olan Suuçtu Şelalesi ve Tümbüldek Kaplıcaları’nı ziyaret etti.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X