Zeyniler’e huzur yürüyüşü

Bursa Bilecik Eskişehir Kalkınma Ajansı (BEBKA) faaliyetleri kapsamında ‘Zeyniler Huzur Turizmi’ projesine destek olmak amacıyla Yıldırım Belediyesi Kent Konseyi Engelliler Meclisi üyeleri, Uludağ Üniversitesi öğrencileri, Kalite Birliği Derneği ve Alfa D

Zeyniler’e huzur yürüyüşü

Aralarında Yıldırım Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Polat’ın da olduğu 118 kişi, Zeyniler’den başlayan yürüyüşte 8 kilometrelik Gülpınarı, paraşüt pisti ve Zeyniler Hamamı rotasını takip etti.

,

Zeynilerin eşsiz doğası eşliğinde yapılan yürüyüş sonrası açıklama yapan Yıldırım Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Polat, bölgenin turizmde hak ettiği karşılığı alması amacıyla çalışmaların sürdüğünü belirterek “Doğayla iç içe, Bursa’nın eşsiz konumunda bir yer olan Zeyniler, var olan kültürel mirasıyla büyük bir turizm potansiyeline sahip. Biz de Yıldırım Belediyesi olarak Zeyniler’in mevcut potansiyelini ortaya çıkarmak için projelerimizi en kısa sürede hayata geçirmeye başlayacağız” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X