Zeytindalı ekipleri yardıma koşuyor

Mudanya Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne bağlı yürütülen Zeytindalı Projesi, Mudanyalıların yardımına koşmaya devam ediyor.

Zeytindalı ekipleri yardıma koşuyor
HABERİ PAYLAŞ

ÖMER BİLİK      

 

İhtiyaç sahibi vatandaşların yardımına koşmak amacıyla hizmete girdiği günden beri 21 personel, 5 araç ve 1 hasta nakil ambulansı ile çalışmalarını sürdürülen Zeytindalı Projesi ekipleri, ilçeye bağlı 47 mahalleyi ziyaret ederek ihtiyaç sahiplerini tespit ediyor. Ekipler, Mudanyalıların hastaneye nakilleri, serumlarının takılması, tansiyon ve şeker gibi ölçümlerinin yapılması gibi hizmet veriyor. 

TÜM İHTİYAÇLAR

Zeytin Dalı Projesi ile ihtiyaç sahibi Mudanyalı vatandaşlara hizmet verildiğini belirten Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, “Zeytindalı Projemiz ile ihtiyaç sahibi Mudanyalı hemşerilerimizin saç-sakal tıraşından, evinin temizliğine, perdelerinin yıkanmasına, gıda ve giysi yardımına, sağlık kontrolüne kadar tüm ihtiyaçlarını karşılanıyor. Ekiplerimiz vatandaşlarımızın her türlü sağlık sorunlarında, belediyemizin hasta nakil aracıyla ve sağlık personeliyle yardımına koşuyor. Türkiye’de bir ilk olan Zeytindalı Projemiz ile, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yardımına koşmaya devam edeceğiz” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X